Pronájem obchodních prostor 393 m2

Boudníkova – Praha 8

20316_1658137140.jpg12345678
9 fotografií
Nájemné: 16 EUR za m2/měsíc

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

*Neplatíte provizi*
Dovolujeme si vám nabídnout prestižní obchodní prostory, které se nacházejí v projektu DOCK IN na pomezí Karlína a Libně na Praze 8.

Prostory jsou situovány do klidného parku ve vnitrobloku mezi budovami a jsou vhodné pro showroom nebo kancelářský provoz.
Kolaudace budovy na přelomu 2. a 3.Q. 2022.

Projekt DOCK IN je polyfunkční areál skládající se z 5 kancelářských budov o celkové ploše 73000 m2 kancelářské plochy a 429 byty v několika bytových domech.

Budova DOCK IN FIVE je šesti podlažní budova, která nabízí celkem 22000 m2 kancelářské plochy a poskytuje ten nejvyšší standard výbavy a pracovního prostředí.

Okolní atmosféru dokreslují krásná parková úprava a dvě slepá ramena řeky Vltavy, v jejichž docích můžete najít kotvící lodě. V bezprostřední blízkosti se rovněž nachází park Thomayerovy sady, který je vhodný jak k aktivnímu, tak pasivnímu odpočinku.

Výborná dopravní dostupnost MHD je zajištěna bezprostřední blízkostí metra B - Palmovka, stejně tak jako množstvím tramvajových spojů. Strategická poloha rovněž nabízí skvělou dostupnost automobilem, ať už do centra města, nebo na dálnici D1, D8 a D11.

V rámci budovy vám umíme nabídnout i další obchodní prostory ve velikostech 50 - 800 m2.

V budově je dostatek parkovacích míst i parking pro hosty.

Specifikace:
Recepce a ostraha 24/7
Zdvojené podlahy
Aktivní chladící trámy a topná tělesa
Zavěšené podhledy s instalovaným osvětlením
Otevíratelná okna
Venkovní žaluzie
Přípojné body pro datové a telefonní kabely
Diesel generátor v budově zaručující v prvé řadě bezpečný chod technologií budovy

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

Kontakt

Ing. Martin Teplík

Vložte poptávku nebo se nás zeptejte

Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.