Pronájem obchodního prostoru 484 m2

Michelská – Praha 4

21652_1662457544.jpg1234567
8 fotografií
Nájemné: 14,50 EUR za m2/měsíc

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

*Neplatíte provizi*
Nabízíme k pronájmu obchodní prostory o celkové výměře 484 m2, které se nacházejí ve velmi žádané lokalitě Prahy 4, a to přímo v BB centrum.

Prostory se nacházejí v přízemí budovy G, která se nachází přímo na bus zastávce.
Prostory mají velké výlohy do ulice MIchelská a jsou dobře viditelné.
Prostory jsou stavebně dokončeny a jsou vhodné pro obchod či showroom. Uvnitř budovy je krásně upravený zahradní vnitroblok s posezením, který je možný využívat pro společenské akce a posezení s klienty.

Budova G pochází z dílny architektonického ateliéru ATELIER 8000 a byla dokončena v roce 2013. Nachází se na rohu ulic Michelská a Baarova. Budova G nabízí celkem 5.500 m2 kancelářských ploch a 1.000 m2 obchodních ploch v přízemí budovy. Ve třech podzemních podlažích je k dispozici 146 parkovacích míst pro nájemce i veřejnost.
Budova G má střešní terasu s možností relaxace a o proti ostatním administrativním budovám má vlastní vnitroblok se zelení.

Budova má vynikající dopravní dostupnost: autobusová zastávka Jemnická se nachází přímo před budovou (dvě zastávky autobusu od stanice metra C Budějovická a Kačerov), přímé napojení na Pražský okruh a dálnici D1.

Přilehlé okolí tvoří rezidenční zástavba a další budovy lokality Brumlovka, kde pracuje více než 13 tisíc lidí.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

Kontakt

Bc. Jakub Květ

Vložte poptávku nebo se nás zeptejte

Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.