Pronájem obchodu 110 m2

Škrétova – Praha 2

20732_1658757976.jpg123456
7 fotografií
Nájemné: 14 EUR za m2/měsíc
Parking: 130 EUR za místo/měsíc
Minimální doba nájmu: 24 měsíců

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory o celkové ploše 110m2, které se nacházejí v přízemí moderní budovy hned vedle Národního Muzea.

Dispozičně se jedná o otevřený prostor s vlastním sociálním zázemím. Prostory jsou umístěny v rohu objektu. Samozřejmostí je dispoziční rozdělení prostoru na přání klienta.

Budova skýtá krásné panoramatické výhledy a zároveň je nepřehlédnutou dominantou při vstupu na Královské Vinohrady.

Interiéry i fasáda budovy se vyznačují kvalitním designem a vysokým standardem použitých materiálů.
Budova je klimatizována. V podlahách jsou zabudovány datové rozvody s možností připojení na optický kabel.

Panorama se nachází přímo u stanice metra Muzeum a před hlavním vchodem se nalézá zastávka tramvají. Václavské náměstí je vzdáleno pouhé tři minuty chůze. Městská magistrála vede u objektu. Hlavní nádraží je vzdáleno jednu stanici metrem.
V samé blízkosti budovy je možno využít jak četné služby, tak i obchodní příležitosti (Václavské náměstí, Vinohradská ulice).

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

Kontakt

Bc. Jakub Květ

Vložte poptávku nebo se nás zeptejte

Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.