Pronájem obchodního prostoru 363 m2

Na Poříčí – Praha 1

22773_1666183790.jpg12
3 fotografie
Nájemné: 25 EUR za m2/měsíc
Parking: 190 EUR za místo/měsíc
Minimální doba nájmu: 60 měsíců

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

*Neplatíte provizi*
Nabízíme vám k pronájmu obchodní prostory o celkové výměře 363 m2, které se nacházejí ve velmi žádané lokalitě Prahy 1.

Dvoupatrové prostory se nacházejí v lokalitě Prahy 1, přímo mezi ulicema Na Poříčí a Na Florenci. Jednotka má svůj vlastní vstup přímo z atria. Jedná se o otevřené prostory, dvě kanceláře a vlastní sociální zázemí.

Palác Archa je památkově chráněná budova navržená známým českým architektem Josefem Gočárem ve stylu rondokubismu. Komplex tvoří čtyři budovy se samostatnými vchody, které jsou funkčně propojené prostřednictvím malebného zeleného atria, umožňujícího průchod mezi ulicemi Na Poříčí a Na Florenci.

Palác Archa, situovaný mezi stanicemi metra Florenc a Náměstí Republiky, je skvěle dostupný městskou hromadnou dopravou. V okruhu 500 metrů od budovy se nachází autobusové nádraží Florenc, stanice vlakového nádraží i pražská magistrála.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

K dispozici po dohodě.

Kontakt

Ing. Martin Teplík

Vložte poptávku nebo se nás zeptejte

Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.