Vybrané budovy

2102_0469237919.jpg
1 kancelář

Bělehradská 132

Bělehradská – Praha 2

Cena od 12,50 EUR

Bělehradská 132 je moderní administrativní budova nacházející se na rohu ulic Bělehradská a Anglická. Její poloha zajišťuje vynikající dostupnost a veškerou občanskou vybavenost. Celý objekt prošel v roce 2017 celkovou rekonstrukcí.

Specifikace:
Budova kategorie A
Nový moderní fit-out vč. příček
Nábytek
Možnosti využití sdílených zasedacích místností v přízemí budovy
Centrální recepce
Ostraha a přístup do objektu 24/7
Výtah
Podzemní parkovací místa

1181_8282727578.jpg
2 kanceláře
1 obchodní prostor

Panorama Business Center

Škrétova – Praha 2

Cena od 13,50 EUR

Panorama Business Center skýtá krásné panoramatické výhledy a zároveň je nepřehlédnutou dominantou při vstupu na Královské Vinohrady.

Interiéry i fasáda budovy se vyznačují kvalitním designem a vysokým standardem použitých materiálů.
Při vstupu se nachází recepce s třemi vysokorychlostními výtahy. K dispozici jsou parkovací místa v podzemní garáži a taktéž sklady.

Prostory jsou koncipovány jako otevřený prostor s možností dělení dle individuálního přání nájemců.
Budova je klimatizována. V podlahách jsou zabudovány datové rozvody s možností připojení na optický kabel.

Panorama se nachází přímo u stanice metra Muzeum a před hlavním vchodem se nalézá zastávka tramvají. Václavské náměstí je vzdáleno pouhé tři minuty chůze. Městská magistrála vede u objektu. Hlavní nádraží je vzdáleno jednu stanici metrem.
V samé blízkosti budovy je možno využít jak četné služby, tak i obchodní příležitosti (Václavské náměstí, Vinohradská ulice).

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1649_3099325429.jpg
2 kanceláře

Lazarská Business Centre

Lazarská – Praha 2

320 - 360 Kč

Nabízíme vám k pronájmu kancelářské prostory o celkové výměře 311m2, které se nacházejí na rozhraní Prahy 1 a 2, v ulici Lazarská.

Lazarská Business Centre disponuje recepcí, ostrahou objektu, optickým kabelem, otevíratelnými okny,garážovým stáním a klidným dvorem. Atraktivní administrativní budova umístěna v centru Prahy. Přízemí objektu disponuje obchodními prostory a kavárnou. Nadzemní podlaží nabízí kancelářské prostory s výhledem do dvora a do ulic Vodičkova a Lazarská.

Skvělá dostupnost MHD. Linka metra A a B je vzdálena 3-5 minut od budovy. V blízkosti jsou také tramvajové zastávky a dobré napojení na dálnici.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

K dispozici ihned.

Neplatíte provizi.