Vybrané budovy

2435_8485602606.jpg
2 kanceláře

Koněvova 99

Koněvova – Praha 3

Cena od 12 EUR

Koněvova 99 nabízí kanceláře k pronájmu na 7 patrách budovy. Navíc má také a 2 podzemní podlaží s garážemi, několik výtahů, teras a balkónů. K dispozici je recepce a služby security, které funguji 24/7. V budově jsou kromě open space kanceláří také jednotlivé kanceláře či konferenřní sály. K dispozici je aktuálně 55 parkovacích míst.

1326_4740988761.jpg
2 kanceláře

Luxembourg Plaza

Přemyslovská – Praha 3

Cena od 15 EUR

Luxembourg Plaza je jedinečný multifunkční projekt nabízející moderní a vysoce kvalitní kanceláře, obchodní prostory, mezinárodní hotel i podzemní parkování, a to vše v jedné z nejlukrativnějších lokalit v Praze, na rozmezí Vinohrad a Žižkova.
Budova splňuje všechny požadavky i těch nejnáročnějších nájemců. Uvnitř budovy se nachází jedno z největších otevřených atrií v Praze.

Luxembourg Plaza je situována na Praze 3 v ulici Přemyslovská, přímo na trase metra linky A – Flora. V bezprostřední blízkosti se nacházejí také zastávky několika tramvají a autobusů a nákupní centrum Palác Flora.

Specifikace:
Vlastní sociální zázemí
Dostatek přirozeného denního světla
Plně klimatizované prostory s možností individuální regulace
Centrální vytápění
Nová komunitní mobilní aplikace Space-flow
Zdvojené podlahy
CCTV, EPS
Záložní diesel generátor

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1325_4737411263.jpg
5 kanceláří

Atrium Flora

Vinohradská – Praha 3

13 - 15 EUR

Atrium Flora se nachází na křižovatce ulic Jíčínská a Vinohradská na Praze 3. Budova umožňuje plynulé napojení autem na hlavní dopravní tepny. Z garáží se lze snadno dostat do centra, na letiště, či do dalších částí města. Snadné cestování MHD umožňuje několik linek tramvají a přímý vstup do metra na linku A - Flóra ze suterénu budovy.
Atrium Flora je bezesporu dominantou této městské části.
Budova propojuje kancelářské prostory s obchodní pasáží. Tři vzájemně propojené budovy tvoří kancelářskou část o celkové výměře 18.000 m2.
Parking pro nájemce je možný v podzemních garážích. Pro návštěvníky a obchodní partnery je možné využít parking obchodního centra.

2490_1616011618.jpg
4 kanceláře

Vinohradská Business Center

Vinohradská – Praha 3

Cena od 12,50 EUR

VInohradská Business Center se nachází přímo na VInohradské ulici mezi Želivského a Florou.
Budova nabízí kryté stání, recepci, otevíratelná okna a vzt.