Vybrané budovy

2481_1593754067.jpg
4 kanceláře
1 obchodní prostor

Telehouse

Generála Píky – Praha 6

Cena od 16,10 EUR

TELEHOUSE nabízí 18.600 m2 čisté kancelářské plochy v 6-ti nadzemních podlažích a cca 1.100 m2 obchodních ploch.
Přímo v objektu jsou samozřejmostí služby pro nájemce nabízející stravování, ve formě kantýny a kavárny.
Objekt nabízí veškeré moderní technologie, recepci, podzemní parking atd.

1171_8224665100.jpg
4 kanceláře

Argo Alpha

Evropská – Praha 6

Cena od 12,50 EUR

Argo představuje přes 11000m2 nejmodernějších kancelářských ploch kategorie A, které umožňují nájemcům efektivní řešení pracovního prostředí na velkoplošných podlažích o velikosti přes 2 000 m2. Budova se skládá z 5 nadzemních podlaží a 2 podzemních podlaží. V rámci podzemních podlaží je přes 300 parkovacích stání a dostatek skladovacích prostor. V kombinaci s vyspělými technologiemi a zároveň moderním a funkčním designem se Argo stává domovem pro společnosti uvažující do budoucna. Dispozice pater objektu nabízí svým nájemcům dokonalé řešení vyhovující jak potřebě jednotlivým kancelářským celkům, tak i otevřenému řešení.

Budova Argo se nachází v Praze 6 – Vokovicích, na severovýchod od středu města, v rámci příjemné rezidenční oblasti Prahy 6 a vedle chráněné přírodní oblasti Šárka. Lokalita je podtržená skvělou viditelností z ulice Evropská a výbornou dostupností z mezinárodního letiště Václava Havla.

Stanice tramvaje a autobusu jsou před budovou. Metro Veleslavín a navazující autobusový terminál, které byly zprovozněny v roce 2015, jsou pěšky cca 400 m od budovy. Argo je také dobře dostupné z pražského okruhu a tedy i z dálnic D5 a D7, vedoucí do Plzně, Chomutova a Německa. Po otevření vlakového spojení mezi Veleslavínem a letištěm, se dopravní obslužnost ještě zlepší.

Specifikace:
Kanceláře kategorie A
Flexibilní kancelářský prostor
Snížené podhledy
Zdvojené podlahy vč. podlahových krabic
Sprinklery
Elektronický požární systém
Klimatizace
Otevíratelná okna
Centrální recepce
3 moderní výtahy
Ostraha 24hod denně
Vstup na magnetické karty
Profesionální správa budovy
300 podzemní parkovací stání
Kamerový systém
Kantýna v budově
Optický kabel

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1174_8236114661.jpg
4 kanceláře

Hadovka Office Park

Evropská – Praha 6

Cena od 14 EUR

Hadovka Office Park je moderní kancelářská budova třídy A/B s celkovou pronajímatelnou plochou 24 900 m². Budova se nachází v renomované lokalitě uprostřed rezidenční čtvrti městské části Prahy 6. Její umístění přímo na ulici Evropská, v těsné blízkosti tramvajových zastávek a 5 minut chůze od stanice metra Dejvická, zaručuje výborné spojení do centra města i na pražské letiště Václava Havla.

Díky aktivní správě budovy jsou prostory dlouhodobě obsazeny významnými nájemníky z řad mezinárodních i českých společností, jako MSD (Merck & Company), CapGemini nebo Abbott. Budova disponuje velmi dobrým poměrem parkovacích míst k pronajímatelné ploše, nabízí kvalitní zázemí a široký rozsah služeb. Nájemníci mají k dispozici restauraci, kavárnu, nově vybavené fitness centrum, taneční studio a společnou terasu pro relaxaci.

Hadovka byla ohodnocena ratingem BREEAM Very Good a od roku 2010 bylo do její renovace investováno přibližně 4 mil. EUR.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

2593_1688435386.jpg
4 kanceláře

Blox

Evropská – Praha 6

Cena od 17,50 EUR

Unikátní administrativní objekt navržený ateliérem DAM architekti byl
postaven roku 2015 jako kancelářská budova odpovídající nejmodernějším
technickým požadavkům. Architektura budovy je specifická jednoduchými
prvky, kterými zapadá do základního urbanistického konceptu pražských
Dejvic. I přes svou jednoduchost je ale stavba přesto nepřehlédnutelná
a výrazně na sebe upozorňuje svým jedinečným moderním vzezřením

připomínajícím čárový kód. Objekt je rozdělen do dvou křídel a má 8 na-
dzemních podlaží, které dohromady tvoří pronajímatelnou plochu o veliko-
sti 21 000 m2.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém okolí budovy.
Projekt se nachází blízko centra Prahy nedaleko mezinárodního letiště Václava Havla. Přímý vstup do stanice metra Dejvická (trasa A) zaručuje lehké spojení s centrem.

1176_8248379813.jpg
Plně obsazeno

Airport Business Centre

Aviatická – Praha 6

Cena od 10 EUR

Airport Business Center se nachází přímo na letišti Václava Havla Praha v Ruzyni, pouhých 5 minut chůze od terminálu 1 a 2 a v těsné blízkosti letištního hotelu Marriott.

Osmipodlažní moderní budova nabízí cca. 14 500 metrů čtverečních flexibilní a kvalitní kancelářské a obchodní plochy. Kanceláře byly navrženy pro maximální efektivitu, což umožňuje otevřené uspořádání nebo rozdělení podle požadavků nájemce. Nájemce je možné ubytovat v kancelářích z prostoru 20 m2.

Mezi vybavení patří jídelna, banka, pošta, obchody, restaurace, supermarket a hotel v budově nebo poblíž. Nájemníci mohou také využívat sdílené zasedací místnosti v budově.

Je zde dostatek parkovacích míst a budova je snadno dostupná autem i hromadnou dopravou.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1173_8229557975.jpg
1 kancelář

Hradčanská Office Center

Milady Horákové – Praha 6

Cena od 300 Kč

Hradčanská Office Center se nachází v širším centru Prahy, nedaleko Pražského hradu a zároveň přímo u stanice metra A-Hradčanská. V blízkém okolí jsou veškeré důležité služby a občanská vybavenost.

Původně budována pro Ministerstvo elektroprůmyslu, později sídlo Škody a dnes nově zrekonstruovaná administrativní budova Hradčanská Office Center nabízí v malebné oblasti Prahy 6 přes 9 000 m2 pronajímatelné plochy.

Architektonicky a technicky je Hradčanská Office Center komplexem dvou komunikačně vzájemně propojených budov, které svým koncepčním řešením dokážou uspokojit požadavky na prostor všech subjektů, od těch nejmenších až po ty velké.

Přidanou hodnotou je unikátní lokalita s výbornou dopravní dostupností – veřejnou i osobní, dispoziční flexibilita a výrazná viditelnost. Z nejvyšších pater je nádherný výhled na Pražský hrad, v docházkové vzdálenosti se nachází park Letná.

V přízemí budovy je prodejna potravin Tesco Express, Delmart, prodejna DM drogerie, lékárna a též fitness centrum Factory Pro.

Dispozici kanceláře lze upravit dle potřeb budoucího nájemce.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1168_8203133133.jpg
1 obchodní prostor

AFI Vokovice

Evropská – Praha 6

Cena od 14 EUR

AFI VOKOVICE je administrativní komplex z dílny architektonického studia DAM architekti. Jde o dvě budovy o šesti a osmi nadzemních podlažích s celkovou pronajímatelnou plochou téměř 14 tisíc metrů čtverečních, který nabízí kromě kancelářských ploch také maloobchodní jednotky a skladové plochy.

AFI VOKOVICE nabízí vysoce variabilní řešení pro náročné nájemce, kteří hledají moderní kancelářské prostory s využitím nejnovějších technologií, originální architekturou a především v atraktivní lokalitě na dosah centra města i mezinárodního letiště. Jednotlivá patra lze pronajmout jako celek, tedy 1840 metrů čtverečních (budova A), a nebo je rozdělit na menší jednotky od cca 270 metrů čtverečních.

Parkování je řešeno pomocí podzemních garáží s kapacitou 285 parkovacích míst.
Budovy jsou navrženy jako energeticky úsporné a získaly certifikát LEED Platinum.

Specifikace:
Moderní kancelářské prostory třídy A
Certifikace LEED Platinum
Vstupy do budovy 24/7
Kartový přístupový systém
Ostraha 24/7
CCTV
Bezbariérový vstup do objektu
9 vysokorychlostních výtahů
Technická údržba v objektu
Úklidová služba
Otevíratelné okenní moduly
Stínění externími roletami
Elektronická protipožární signalizace (EPS) v celém objektu
Sprinklery
Optický kabel
Světlá výška stropů v kancelářích 3 m
Snížené podhledy se zabudovaným osvětlením
Chlazení a topení pomocí chladících trámů
Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi
Nosnost podlahy 300 kg/m2

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1170_8217818387.jpg
1 kancelář

Cube Office Center

Evropská – Praha 6

Cena od 12 EUR

Tato architektonicky zajímavá budova pochází ze sedmdesátých let byla navržena významnými architekty Stanislavem Francem, Janem Nováčkem a Vladimírem Fenclem. Sídlil v ní „Koospol“, společnost zabývající se československým zahraničním obchodem. V současnosti se objekt užívá ke kancelářským účelům s odpovídajícím technickým zázemím.

Panelová konstrukce budovy nabízí 7 pater užitné plochy o velikosti více než 20.000 m². Objekt je členěn na hlavní budovu s přibližně 16.000 m² a přiléhající budovu s přibližně 4.000 m². Nemovitost má k dispozici 362 venkovních stání a 20 garážových stání. Dále se nabízí veškeré standardně poskytované služby v budovách této velikosti.

„CUBE“ se nachází ve Vokovicích v Praze 6, tedy v jedné z nejlépe položených a dynamicky se rozvíjejících lokalit Prahy. Poloha mezi Pražským okruhem, letištěm a centrem poskytuje nájemcům jedinečné a bezkonkurenční výhody:

Poloha v blízkosti rychlostní silnice E7 a dálnice D5
Snadná dostupnost z ulice Evropská, ať autem či veřejnou dopravou
V blízkosti letiště (10 minut)
Výborná návaznost na dopravní infrastrukturu
V blízkosti Pražského okruhu
Dostupnost na silnici R6 směr Karlovy Vary
Tramvajové a autobusové spojení v bezprostřední blízkosti
Stanice metra Veleslavín asi 3 minuty chůze
Nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*