Vybrané budovy

1693_0018701236.jpg
5 kanceláří

River Garden - vybavené kanceláře

Rohanské nábřeží 678/23 – Praha 8

6 790 - 57 790 Kč za měsíc Dostupné plochy 30 - 325 m2

Business centrum Prague River Garden se nachází v rychle se rozvíjející čtvrti Karlín v centru Prahy, v moderním kancelářském komplexu. Centrum nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo plně vybavené kuchyňky. Sídlí zde početná komunita firem působících v celé řadě oborů, od poradenských firem, přes banky, IT až po sídla FMCG firem. Díky výhodné poloze lze do centra města snadno dojít pěšky nebo dojet na kole podél řeky. K cestě do dalších částí Prahy lze využít vynikající spojení hromadnou dopravou nebo autem. Nedávno postavená kancelářská budova nabízí velké množství přirozeného světla a pohodlné pracovní prostředí s výhledem na Vltavu. Okolní parky jsou pak skvělým místem k odpočinku. Karlín je také známý množstvím kvalitních restaurací, obchodů a služeb a romantickými uličkami a náměstími, kde se původní secesní budovy mísí s moderní architekturou. Kancelářské prostory od 6790 Kč za osobu za měsíc. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte.

3305_8577782745.jpg
5 kanceláří

Dock In - vybavené kanceláře

Boudníkova 2538/11 – Praha 8

Cena od 8 000 Kč za měsíc Dostupné plochy 15 - 225 m2

Business centrum Dock in nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo kavárnou s baristou. Možnost pronájmu kanceláří pro 1 až 20 osob. Pro větší firmy možnost pronájmu vlastních, plně vybavených kanceláří v odděleném prostoru s vlastním brandingem, zasedací místností a call boxy. Pro velké společnosti možnost pronájmu celého patra s plně zařízeným pracovním prostředím s veškerými službami. Okolní atmosféru dokreslují krásná parková úprava a dvě slepá ramena řeky Vltavy, v jejichž docích můžete najít kotvící lodě. V bezprostřední blízkosti se rovněž nachází park Thomayerovy sady, který je vhodný jak k aktivnímu, tak pasivnímu odpočinku. V budově je kolárna se sprchami a locker roomy. Výborná dopravní dostupnost MHD je zajištěna bezprostřední blízkostí metra B - Palmovka, stejně tak jako množstvím tramvajových spojů. Strategická poloha rovněž nabízí skvělou dostupnost automobilem, ať už do centra města, nebo na dálnici D1, D8 a D11. V budově je dostatek parkovacích míst i parking pro hosty. Okolí budovy poskytuje plnou občanskou vybavenost včetně mnoha kaváren, restaurací a dalších služeb. Pronájem pracovního místa v coworkingu od 5000 Kč/měsíc. Pronájem kanceláře od 8000 Kč/osoba/měsíc. Pro aktuální nabídku nebo pro větší prostory nás prosím kontaktujte.

1675_8384097234.jpg
5 kanceláří

Praga Offices & Garden - vybavené kanceláře

Pernerova 702/39 – Praha 8

Cena od 8 500 Kč za měsíc Dostupné plochy 15 - 225 m2

Business centrum Praga Offices & Garden nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo kavárnou s baristou. Možnost pronájmu kanceláří pro 1 až 20 osob. Pro větší firmy možnost pronájmu vlastních, plně vybavených kanceláří v odděleném prostoru s vlastním brandingem, zasedací místností a call boxy. Pro velké společnosti možnost pronájmu celého patra s plně zařízeným pracovním prostředím s veškerými službami. Jedná se o architektonicky jedinečnou budovu se zachovaným průčelím fasády ze 30. let. Budova původně sloužila jako opravda vozů Praga. Pro nájemce je k dispozici Spirit Lounge s kavárnou a klidnou zahradou ve vnitrobloku. V budově je kolárna se sprchami a locker roomy. Budova je skvěle dostupná automobilem i MHD. V blízkosti se nachází zastávka metra B - Křižíkova a mnoho tramvajových spojů. Okolí budovy poskytuje plnou občanskou vybavenost včetně mnoha kaváren, restaurací a dalších služeb v bezprostředním okolí. Pronájem pracovního místa v coworkingu od 5000 Kč/měsíc. Pronájem kanceláře od 8500 Kč/osoba/měsíc. Pro aktuální nabídku nebo pro větší prostory nás prosím kontaktujte.

1694_0022443255.jpg
6 kanceláří

Nile House - vybavené kanceláře

Karolinská 654/2 – Praha 8

6 790 - 75 640 Kč za měsíc Dostupné plochy 30 - 385 m2

Business centrum Nile House nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených jednacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo kavárnou s baristou. V budově je kolárna se sprchami a uzamykatelnými skříňkami. K dispozici je hned několik možností členství jak pro jednotlivce, kteří mohou využívat společných pracovních prostor, až po malé, střední, ale i větší firmy s jednotkami, desítkami, ale i stovkami zaměstnanců, kteří si mohou vybrat samostatné kanceláře různých velikostí, či soubor kancelářských prostorů na míru. Délka členství je od krátkodobých úvazků na 1 měsíc až po 36 měsíců a více. Budova nabízí výbornou dopravní dostupnost do centra metropole. V blízkosti se nachází zastávka tramvají Karlínské náměstí, Metro C Florenc, Metro B Křižíkova. Kanceláře od 6790 Kč za osobu za měsíc. Pro aktuální nabídku nás kontaktujte.

1963_5044604832.jpg
1 kancelář

Thámova 16 - vybavené kanceláře

Thámova 137/16 – Praha 8

47 432 Kč za měsíc Dostupné plochy 77 m2

Business centrum se nachází na 6. patře administrativní budovy ve vyhledávané lokalitě starého Karlína. Nacházejí se zde vybavené kanceláře s flexibilní dobou nájmu. Představují ideální řešení pro start-upy i menší týmy, které se nechtějí vázat dlouhodobou nájemní smlouvou. Na patře jsou k pronájmu čtyři oddělené, plně vybavené kanceláře, nájemcům jsou k dispozici sdílené prostory tvořené kuchyňkou a toaletou. Součástí vybavení kanceláří je klimatizace, přímo v budově se nachází centrální recepce, 24hodinová ostraha a sdílená zasedací místnost. Kanceláře Thámova 16 jsou snadno dostupné autem i veřejnou dopravou – v pěším dosahu stanice metra Křižíkova (trasa B), tramvajové spoje, nedaleko i autobusové nádraží ÚAN Florenc. Nájemci ocení i blízkost Karlínského náměstí a zeleně Vítkova. Praktické spojení žádané byznys lokality, flexibility a moderního pracovního zázemí.

3316_8631961826.jpg
5 kanceláří

Rustonka - vybavené kanceláře

Rohanské nábřeží 693/10 – Praha 8

16 000 - 80 000 Kč za měsíc Dostupné plochy 15 - 255 m2

Business centrum Rustonka nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo kavárnou s baristou. Možnost pronájmu kanceláří pro 1 až 20 osob. Pro větší firmy možnost pronájmu vlastních, plně vybavených kanceláří v odděleném prostoru s vlastním brandingem, zasedací místností a call boxy. Pro velké společnosti možnost pronájmu celého patra s plně zařízeným pracovním prostředím s veškerými službami. V budově je kolárna se sprchami a locker roomy. Na střeše budovy se nachází velkorysá terasa s možností pořádání firemních akcí. Výborná dopravní dostupnost MHD je zajištěna bezprostřední blízkostí metra B - Invalidovna, stejně tak jako množstvím tramvajových spojů. Strategická poloha rovněž nabízí skvělou dostupnost automobilem, ať už do centra města, nebo na dálnici D1, D8 a D11. V budově je dostatek parkovacích míst i parking pro hosty. Pronájem pracovního místa v coworkingu od 5000 Kč/měsíc. Pronájem kanceláře od 8000 Kč/osoba/měsíc. Pro aktuální nabídku nebo pro větší prostory nás prosím kontaktujte.

1674_8381202024.jpg
5 kanceláří

Praga Studios - vybavené kanceláře

Pernerova 697/35 – Praha 8

Cena od 8 000 Kč za měsíc Dostupné plochy 15 - 240 m2

Business centrum Praga Studios nabízí plně vybavené kancelářské prostory včetně nábytku dle požadavků klienta, zavedeného internetu, úklidu, služeb recepce a copy centra. Klienti mohou využívat sdílených zasedacích místností a společných prostor s relaxačními a pracovními zónami, telefonními budkami nebo kavárnou s baristou. Možnost pronájmu kanceláří pro 1 až 20 osob. Pro větší firmy možnost pronájmu vlastních, plně vybavených kanceláří v odděleném prostoru s vlastním brandingem, zasedací místností a call boxy. Pro velké společnosti možnost pronájmu celého patra s plně zařízeným pracovním prostředím s veškerými službami. Na střeše budovy se nachází terasa pro všechny nájemce budovy. V budově je kolárna se sprchami a locker roomy. Budova je skvěle dostupná automobilem i MHD. V blízkosti se nachází zastávka metra B - Křižíkova a mnoho tramvajových spojů. Okolí budovy poskytuje plnou občanskou vybavenost včetně mnoha kaváren, restaurací a dalších služeb v bezprostředním okolí. Pronájem pracovního místa v coworkingu od 5000 Kč/měsíc. Pronájem kanceláře od 8000 Kč/osoba/měsíc. Pro aktuální nabídku nebo pro větší prostory nás prosím kontaktujte.