Vybrané budovy

1566_1731188823.jpg
1 kancelář

Balabenka Office Building

Českomoravská – Praha 9

14,50 - 15 EUR

Administrativní budova Balabenka je moderní budova umístěná na rozhraní městských částí Prahy 8 a Prahy 9 v zástavbě navazující na bytové, nákupní komplexy a na multifunkční arénu. Poloha budovy zaručuje výbornou dopravní dostupnost a plnou nabídku veškerých služeb v těsném okolí. Architektonické řešení budovy symbolizuje mořské vlny a půdorys budovy vytváří příjemnou odpočinkovou zónu v podobě přilehlého parku.

certifikát BREEAM In-Use "very good"
administrativní budova kategorie A
14 700 m2 kancelářských a maloobchodních ploch
7 nadzemních podlaží
153 parkovacích stání v suterénu budovy
moderní systém řízení budovy

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1554_1121779781.jpg
6 kanceláří

Prosek Point

Prosecká – Praha 9

14,60 - 21,60 EUR

Administrativní centrum Prosek Point je tvořeno třemi samostatnými osmipatrovými budovami a nabízí 26 200 m² komerčních ploch. Součástí centra jsou i podzemní garáže pro 400 aut.

V areálu je nájemcům k dispozici mimo jiné zavedená restaurace Ristorante Prosecco, lékárna, pobočky bank a pojišťovny. Prosek Point je díky své poloze přímo na stanici metra Prosek (trasa C) snadno dostupný městskou hromadnou dopravou.

Přímo před centrem jsou také zastávky autobusových linek. Autem se sem snadno dostanete z prosecké radiály, která navazuje na dálnici D8 (Teplice, Drážďany, Berlín) nebo estakádou z Vysočanské.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1445_4160019646.jpg
3 kanceláře

Harfa Office Park

Českomoravská – Praha 9

Cena od 14 EUR

Administrativní budova Harfa Office Park je součástí obchodního a administrativního komplexu Galerie Harfa. Tento komplex se nachází v ulici Českomoravská hned vedle známé O2 Arény a stanice metra Českomoravská. Budova vyniká výhledem na centrum Prahy, parkovací kapacitou a výbornou dostupností městskou hromadnou dopravou. Harfa Office Park je oblíbeným pracovním místem, neboť vedlejší nákupní centrum Galerie Harfa nabízí svým zaměstnancům široké spektrum služeb (160 nejrůznějších obchodů). V roce 2016 získala budova v rámci celého obchodního a administrativního centra Galerie Harfa prestižní ocenění Leed Gold. Budova na 12ti podlažích nabízí 20.500m2 kancelářských ploch. Mezi nájemce administrativní budovy patří například ING, LG, Český svaz ledního hokeje, CCC Boty, myQ a další.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1538_0912964991.jpg
6 kanceláří
2 obchodní prostory

Pragovka E-Factory Fáze I

Kolbenova – Praha 9

Cena od 12,50 EUR

Rozsáhlá budova E Factory je bijícím srdcem 22 hektarového projektu, unikátní čtvrti Pragovka art district umístěné v historickém industriálním centru v městské části Praha 9, Vysočany.

Na více než 27 000 m2 nabízí efektní propojení industriální architektury
s novým pojetím prostoru, který odpovídá nárokům na současné administrativní stavby a moderní technické standardy.

Budova E Factory nyní prochází celkovou rekonstrukcí, jejímž cílem
je zlepšení technického standardu a zároveň zachování unikátního industriálního charakteru této národní kulturní památky. Díky fázování prací udržíme veškeré aktivity a budovu v chodu i po celou dobu rekonstrukce.

Pragovka nabízí celou řadu komerčních prostor pro nejrůznější využití – od obchodních jednotek a míst vhodných pro kavárny a restaurace přes prostory vhodné pro sportovní
a výcviková zařízení až po zázemí pro rozmanité kulturní akce.

V Pragovce najdete také inspirativní kancelářské prostory vhodné jak pro startupy a začínající projekty, tak pro velké společnosti s potřebou dalšího růstu.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

1446_4162718578.jpg
5 kanceláří

AFI CITY

Kolbenova – Praha 9

Cena od 13 EUR

AFI CITY „A“ je administrativní budova z dílny architektonického studia CMC Architects. Jde o výškovou budovu o 19 nadzemních a 3 podzemních podlažích s celkovou pronajímatelnou plochou 16 500 metrů čtverečních.

AFI CITY nabízí variabilní řešení pro náročné nájemce, kteří hledají moderní kancelářské prostory s využitím nejnovějších technologií, originální architekturou v dynamicky se rozvíjející lokalitě na dosah centra města.

Jednotlivá patra lze pronajmout jako celek, tedy 900 metrů čtverečních anebo je rozdělit na polovinu. Budova je navržena jako energeticky úsporná a směřuje k získání certifikátu BREEAM Excellent.

Parkování je řešeno v rámci podzemních garáží s kapacitou více než 300 parkovacích míst.

AFI CITY má vynikající dopravní dostupnost jak městskou hromadnou dopravou, tak automobilem. Budova se nachází v blízkosti pražského městského okruhu, což umožňuje dobré spojení se všemi částmi města. Vzhledem ke své poloze v severovýchodní části města je zde vynikající spojení na dálnice D8 (Ústí n/Labem), D10 (Liberec) D11 (Hradec Králové).

AFI CITY se nachází se přímo u stanice metra Kolbenova (linka B) a také v blízkosti tramvajové zastávky. Lze se tak dopravit pohodlně do centra města hromadnou dopravou a to během necelých 15 minut.

Specifikace:
Moderní kancelářské prostory třídy A
Cílí na certifikát BREEAM Excellent
Vstup do budovy 24/7
Kartový přístupový systém
Ostraha 24/7
Bezpečnostní kamery
Bezbariérový vstup do objektu
6 výtahů (z toho 2 jedou do garáže)
Otevíratelné okenní moduly
Elektronická protipožární signalizace (EPS) v celém objektu
Optický kabel
Standardní osvětlení (bezpodhledové řešení)
Centrální klimatizace (lokálni chlazení pomocí 2 trubkových fan coilů, topení pomocí lavicových radiatorů)
Zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi
Střešní terasa v 19. NP
300 parkovacích míst v podzemní garáži + sklady
Vnitřní rolety
Sprinklery
Kolárna a nabíjecí stanice pro elektromobily
Restaurace se zahrádkou v budově

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*