Jungmannovo nám. 11

Jungmannovo náměstí – Praha 1

1932_4872365679.jpg123456
7 fotografií
Nájemné: od 65 EUR za m2/měsíc
Deposit: 3 měsíční nájmy
Doba nájmu: 3 - 5 měsíců

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

Palác Astra byl postaven v roce 1925 a stal se první funkcionalistická budovou v Praze. Pro velkoobchodníka a průmyslníka Augusta Lindta ji navrhl architekt Ludvík Kysela. Inspirací pro něj byly dvě tabulky čokolády – jedna tmavá, druhá bílá – spojené zadními stranami k sobě. V roce 2011 byl Palác Astra kompletně, avšak velmi citlivě zrekonstruován.

Krásným architektonickým prvkem budovy je elegantní vnitřní schodiště, které nájemníkům umožňuje pohybovat se mezi jednotlivými patry budovy a při tom se potkávat s ostatními zaměstnanci. Velká okna nejen že zaručují přístup denního světla, ale také nabízejí krásný výhled na Jungmannovo a Václavské náměstí. Některá patra je současně možno propojit se sousedním Palácem Euro.

Palác Astra je situován do nejrušnější části pražského centra, jinak známé také jako Zlatý kříž. Toto místo, kde se kříží ulice Na Příkopě a 28. října, je považováno za prvotřídní a prestižní obchodní lokalitu.

 Chlazení/Klimatizace
 Dispoziční změny
 Recepce
 Sklad

Volné prostory

Typ
Půdorys
Velikost
Podlaží
Cena za m2
K dispozici
Obchodní     PDF
66 m2
. podlaží
4 300 EUR
K dispozici od ihned

Kontakt

Bc. Jakub Květ

Vložte poptávku nebo se nás zeptejte

Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.