Vybrané budovy

26608_1684494470.jpg

Pronájem obchodního prostoru 133 m2

Argentinská – Praha 7

*Neplatíte provizi*
Dovolujeme si vám nabídnout obchodní prostory o velikosti 133 m2, které se nacházejí na frekventované ul. Argentinská.

Prostory jsou ideální pro showroom nebo kancelář. Dispozičně se setrvají z velkého otevřeného prostoru s výkladci směrem do ul. Argentinská, dvou samostatných vstupů (z ulice V Zákoutí a od hlavní recepce budovy).
Prostory jsou klimatizované, mají soukromou kuchyňku a toaletu.
Možnost pronájmu dvou parkovacích stání před budovou.
Parking 2000 Kč/místo/měsíc + DPH.

Budova disponuje nejmodernějším kancelářským zázemím včetně vlastního Copycentra, kolárny a se sprchami a uzamykatelnými skříňkami.
V budově je možný pronájem sdílených kancelářských prostorů.

Ihned k nastěhování.

2657_1580240965.jpg

Pronájem obchodního prostoru 187 m2

V přístavu – Praha 7

*Neplatíte provizi*
Dovolujeme si vám nabídnout stylový obchodní prostor o velikosti 187 m2, který se nachází v rezidenční části oblíbeného projektu Prague Marina v Holešovicích.

Prostory jsou situovány směrem do ul. V Přístavu a v současnosti jsou rozděleny na prostor ve stavu open plan, který slouží jako showroom, samostatnou kancelář, soukromé toalety a kuchyňskou linku s barovým pultem, která je součástí showroomu.

Prostory showroomu jsou klimatizované a mají stěrkovanou podlahu. V back office jsou koberce a klimatizace by se v případě potřeby musela dodělat. Dispozici prostor lze v případě potřeby uzpůsobit potřebám nových nájemců.

Do prostor jsou tři vstupy z ulice a jeden od vstupní recepce. Parking je možný přímo před prostory za 500 Kč/měsíc (max. 2 povolenky).

Snadný přístup k budově je možný také z ul. Jankovcova, kde jsou fialové parkovací zóny.

Lokalita nabízí skvělou občanskou vybavenost včetně mnoha restaurací, supermarketu a skvělé spojení autem i MHD.

Nastěhování je možné ihned nebo dle dohody.

26050_1681737658.jpg

Pronájem obchodních prostor 1000 m2 (500+500 m2)

U průhonu – Praha 7

*Neplatíte provizi*
A7 Office Center je moderní administrativní a obchodní komplex situovaný v pražské lokalitě Holešovice.

Prostory se nacházejí ve zvýšeném přízemí s výkladci do ul. Komunadrů se skvělou vizibilitou. Vchod z ulice je aktuálně v řešení. Lze pronajmout jako celek nebo 500 + 500 m2 / 400 + 600 m2.

Areál A7 nabízí kancelářské i komerční prostory ve 4 objektech na ploše 15.150 m² a 197 komfortních garážových stání pro potřeby nájemců.
Dominantou celého areálu je zrekonstruovaná budova bývalého Holešovického pivovaru, známého jako První měšťanský pivovar, která spolu se zrekonstruovanou bývalou správní budovou pivovaru a 2 novými objekty tvoří architektonicky výjimečný komplex spojující moderní administrativní a obchodní prostory s nosnými prvky konce 19. století.
Budova nabízí skvělou dopravní dostupnost automobilem i MHD. V blízkosti se nacházejí zastávky tramvaje U Průhonu a Maniny, metra C - Vltavská, Holešovice a metra B - Palmovka. Skvělou dostupnost automobilem zaručuje snadné napojení na Magistrálu a Městský okruh.
Prostory lze propojit s vedlejší jednotkou 328 m2.

Parking 100 EUR/místo/měsíc + DPH.
Pro návštěvníky areálu je vyčleněno 48 venkovních parkovacích míst.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

2280_2657629014.jpg

Pronájem obchodního prostoru 250 m2

Jankovcova – Praha 7

*Neplatíte provizi*
Dovolujeme si vám nabídnout exclusivní obchodní prostor, který se nachází v oblíbené kancelářské budově Prague Marina Office Center.

Prostory jsou k dispozici od 01/2023 a jsou využitelné pro showroom/kanceláře nebo gastro provoz. Jednotka má velkoformátová okna, na kterých je možný celopolep. Prostory se skládají z velkého vstupní lobby s recepcí, dvou velkých showroomů, dvou jednacích místností pro 8-10 osob, samostatné kanceláře, soukromé kuchyňky a toalet.

Prague Marina Office Center je komplex moderních administrativních budov, který je velmi dobře dostupný autem i MHD ve směru do nedalekého centra města i ve směru ven z města. Projekt nabízí celkem téměř 13 600 m² kancelářských prostor ve dvou propojených budovách.

Celý projekt Prague Marina je situován v jedinečném místě na levém břehu řeky Vltavy v Praze 7 - Holešovicích do dynamicky se rozvíjejícího sousedství smíšené administrativní a rezidenční zástavby.
V bezprostřední blízkosti se nachází supermarket, mnoho restaurací a kaváren. Parking pro hosty je možný v ulici Jankovcova s rozsáhlou parkovací zónou.

Parking 120 EUR/místo/měsíc + DPH. K jednotce k dispozici 2-3 místa.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

1365_4632142965.jpg

Pronájem obchodního prostoru 242 m2

Jankovcova – Praha 7

*Neplatíte provizi*
Dovolujeme si vám nabídnout prosvětlené obchodní prostory, které jsou situovány do Bubenského nábřeží a ul. Dělnická.

Prostory jsou aktuálně ve stavu open plan a jsou vhodné pro showroom, ordinaci nebo kancelář. Je zde zavedené topení a vzduchotechnika. Dále pronajímatel počítá s instalací nových fan-coilových jednotek. S dispozičními úpravami se čeká na zadání nových nájemců.

Administrativní komplex Lighthouse se skládá ze dvou samostatných budov a celkem nabízí 21.000 m² kancelářských ploch. Od řeky jej dělí pouze zelená plocha s parkovou úpravou. Z budovy jsou krásné výhledy na řeku a Pražský hrad. V budově je dostatek parkovacích stání v podzemních garážích. Pro nájemce je k dispozici kolárna se sprchou a lockry.

Dopravní dostupnost MHD je zajištěna tramvajovou zastávkou Maniny, stanicí metra B - Palmovka (2 zastávky tramvají), metra C - Holešovice (3 zastávky tramvají).

Parking: 132 EUR/místo/měsíc + DPH.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.

10810_1622715178.jpg

Pronájem obchodního prostoru 1650 m2

Bubenská – Praha 7

*Neplatíte provizi*
Bubenská 1 patří k nejdůležitějším modernistickým stavbám v Praze. Prostorná funkcionalistická budova, dokončená roku 1935, prošla citlivou rekonstrukcí tak, aby odpovídala nejvyšším současným nárokům na kvalitu kanceláří, ale zároveň si uchovala svůj unikátní genius loci.

Díky velkorysému architektonickému řešení budovy nabízejí kanceláře Bubenská 1 mimořádný zážitek z prostoru a maximální pracovní komfort. Zázemí budovy splňuje nejvyšší nároky velkých společností a podpoří rozlet těch menších. Samozřejmostí je centrální recepce s nepřetržitým provozem, stejně jako alternativní pracovní prostory i odpočinkové zóny.
Bubenská 1 odpovídá vysokým technologickým standardům. Rekonstrukce probíhala ve spolupráci s památkáři tak, aby nedošlo k narušení unikátní architektury. Zachována zůstává i řada historických prvků, například dvojice páternosterů.
Součástí budovy jsou obchody, restaurace, wellness i kulturní centrum. Řada dalších služeb je dobře dostupná v nejbližším okolí.

Díky poloze v blízkosti důležitého dopravního uzlu a jednoho z hlavních silničních tahů Prahou je Bubenská pohodlně dostupná autem i hromadnou dopravou. Kousek je stanice metra C Vltavská, zastávka tramvají i autobusu. Během pár minut se dostanete do historického centra Prahy i na ruzyňské letiště.

Objekt nabízí i další jednotky. V této lokalitě Vám můžeme nabídnout i další komerční prostory - nechte si bezplatně zpracovat nabídku aktuálně dostupných prostor dle Vašeho zadání nebo navštivte naše webové stránky.