Oasis Florenc

Sokolovská – Praha 8

1072_7118829621.jpg1234
5 fotografií
Nájemné: 15,50 EUR za m2/měsíc
Servisní poplatky: 120 CZK za m2/měsíc
Parking: 135 EUR za místo/měsíc
Doba nájmu: 3 - 5 let

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

Oasis Florenc je významná kancelářská budova v Praze, která v sobě snoubí design, funkčnost a atraktivní umístění v samém srdci města.

Budova Oasis Florenc byla navržena tak, aby splňovala požadavky zaměstnanců na moderní kancelářské prostory. Velká pozornost byla věnována efektivnosti prostor a vytvoření příjemného pracovního prostředí, k čemuž přispívá i sdílená terasa pro nájemce plná zeleně a s krásným výhledem na vrch Vítkov. Obchodní pasáž nabízí širokou nabídku obchodů a služeb v příjemném komorním prostředí. Oasis Florenc těží ze všech předností lokality v centru města.

Budova stojí na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8 přímo u stanice metra Florenc, linek B a C. Přímo před budovou je také zastávka tramvajových linek směr Náměstí republiky a Karlín. Doslova pár kroků od budovy se nachází autobusové nádraží Praha – Florenc. V docházkové vzdálenosti také leží Masarykovo nádraží a jen o něco dále leží Hlavní nádraží. Budova je umístěna blízko magistrály, a je tedy skvěle dostupná pro Pražany i pro návštěvníky přijíždějící z jiných koutů České republiky.
V lokalitě se nachází množství restaurací a kaváren, přičemž náměstí Republiky, Václavské náměstí či Staré Město jsou vzdálené pouhých necelých 10 minut chůze.

Budova nabízí všechny atributy moderních kancelářských budov - prestižní recepci, pět rychlostních výtahů či zdvojené podlahy. Celá budova je klimatizována. V podzemí je parking s 141 parkovacími stáními.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

 Chlazení/Klimatizace
 Výtah
 Parkování
 Dispoziční změny
 Zdvojená podlaha
 Otvíratelná okna
 Recepce

Volné prostory

Typ
Půdorys
Velikost
Podlaží
Cena za m2
K dispozici
Kancelář
458 m2
2. podlaží
15,50 EUR
K dispozici od ihned
Kancelář
842 m2
5. podlaží
15,50 EUR
K dispozici od ihned
Kancelář
500 m2
2. podlaží
15,50 EUR
K dispozici od ihned
Kancelář
268 m2
2. podlaží
15,50 EUR
K dispozici od ihned

Kontakt

Ing. Martin Teplík
Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.