Parkview

Pujmanové – Praha 4

909_8087127249.jpg12345678910
11 fotografií
Nájemné: 16 - 16 EUR za m2/měsíc
Servisní poplatky: 105 CZK za m2/měsíc
Parking: 125 EUR za místo/měsíc
Deposit: 3 měsíční nájmy
Minimální doba nájmu: 5 let

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

Nové kanceláře Parkview jsou synonymem pro prosvětlený prostor. Prostorné atrium bude zdobí relaxační ostrůvek obklopený vzrostlými stromy a unikátní 23metrový lustr, navržený českým designérem Markem Číhalem. Dohromady tvoří z Parkview klenot mezi novými kancelářskými prostory na Praze 4.

Parkview nejen symbolickou, ale svým designem a veřejnosti přístupným atriem také faktickou vstupní branou do zelené oázy uprostřed pulzujícího velkoměsta. Nájemcům nabízí výhled do zeleně nejen ze střešní terasy.

Zvnějšku budova Parkview respektuje minimalistické pojetí architektů. Uvnitř však skrývá velké množství inovací a technologií pro maximální využití nových pracovních prostor. Nájemci mají k dispozici na míru vyvinutou mobilní aplikaci, smart parking, inovativní výtahy a mnoho dalšího. Developer cílí na ekologickou certifikaci LEED a na prestižní certifikát WELL zabývající se duševní pohodou uživatelů budovy.
Budova Parkview novým nájemcům zajišťuje nejvyšší možnou úroveň při hodnocení energetické účinnosti budov.

Nad devíti patry s kancelářemi se nachází velká střešní terasa s barem, grilem a venkovním posezením. Vychutnejte si grilované speciality a k nim jako přílohu panoramatický výhled na metropoli z vrcholu Pankráce.

Výborná dopravní dostupnost MHD je zajištěna zastávkou metra C - Pankrác a několika autobusovými spoji. Snadnou dostupnost automobilem zajišťuje přímé napojení na ulici 5. května a na městský okruh.

K dispozici ihned.

*Neplatíte provizi*

 Chlazení/Klimatizace
 Výtah
 Parkování
 Dispoziční změny
 Zdvojená podlaha
 Recepce

Volné prostory

Typ
Půdorys
Velikost
Podlaží
Cena za m2
K dispozici
Kancelář
828 m2
7. podlaží
16 EUR
K dispozici od ihned

Kontakt

Ing. Martin Teplík
Pro více informací nebo vložení poptávky nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle, emailu nebo přes poptávkový formulář.